Touch Screen | Сенсор для планшета Blackview Tab 6, оригінал, #HZYCTP-802797
379 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Blackview BV4900, BV4900 Pro, BV5100, BV5100 Pro, (5,7")
| Тип матриці | IPS (с воздушной прослойкой) |
Характеристики
1 115 грн.
від 1 115 грн.
выберете предложение—без рамки, оригинал PRC
- без рамки, оригинал PRC
Подписаться
Материнська плата для телефону TECNO POP 3 BB2, VP572 MMI_V01 178171497A
| Партномер | VP572 MMI_V01 178171497A |
Характеристики
Front Camera with IR Camera | Шлейф для телефону Apple iPhone 14 модуль Face ID, з фронтальною камерою, Dot projector та IR камерою, оригінал
935 грн.
В корзину
Скло дисплея під переклеювання для iPhone 14 Max, без OCA плівки, оригінал
81 грн.
В корзину
Мікросхема керування підсвіткою NT50358 для Lenovo A6000, A6010
| Маркировка | NT50358 |
Характеристики
125 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Xiaomi Mi 9, M1902F1G міжплатний, 4830343000B1/475916
| Партномер | 4830343000B1/475916 |
Характеристики
205 грн.
від 205 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
В корзину
Front Camera with IR Camera | Шлейф для телефону Apple iPhone 11 Pro фронтальної камери, з фронтальною камерою, Dot projector та IR камерою, 821-02029-07, 821-02033-05, 821-02030-05
| Партномер | 821-02029-07, 821-02033-05, 821-02030-05 |
Характеристики
Шлейф | Нижня плата для телефону TP-Link Neffos C7 TP910A, з коннектором зарядки та мікрофоном, оригінал
810 грн.
Подписаться
Скло екрана для телефону Samsung Galaxy J3 2017 J330, (5")
Back Camera Lens | Скло камери для телефону Samsung Galaxy M52 5G, Galaxy M52 2021 M526, Galaxy M52 5G M526, Galaxy M52 5G M526B, Galaxy M52 5G M526BR
49 грн.
В корзину
Нижня плата зарядного конектора для Samsung Galaxy S21 Ultra 5G G998, з мікрофоном, Service оригінал
Charging Port Board | Нижня плата зарядного конектора для телефону Samsung Galaxy S21 Ultra 5G G998, з мікрофоном, Service оригінал, GH96-14064A
| Тип разъема | USB Type-C |
| Партномер | GH96-14064A |
Характеристики
1 064 грн.
Подписаться
Ear Speaker Flex Cable | Шлейф для телефону Apple iPhone 14 Pro Max датчика наближення, з датчиком освітлення, оригінал Китай
188 грн.
В корзину
Glass Lens + OCA | Скло дисплея для телефону Nothing Phone (1), Phone (1) A063, з OCA плівкою
| Ширина | 73 мм |
Характеристики
По запросу
Скло дисплея для телефону Motorola Moto G9 XT2087, Moto G9 XT2087, Motorola G9 XT2087, Motorola G9 XT2087, з OCA плівкою
93 грн.
В корзину
Charging Port Flex Cable | Шлейф зарядного конектора для телефону Huawei P30 Pro New Edition, P30 Pro, P30 Pro VOG-L29, оригінал, Ver.D
| Партномер | Ver.D |
Характеристики
191 грн.
В корзину
Шлейф | Нижня плата для телефону TECNO Camon 12 Air CC6, Spark 5 Pro KD7, Camon 15 CD7 зарядний конектор, з коннектором навушників і мікрофоном, оригінал PRC
267 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Samsung Galaxy A22 4G A225F, з рамкою, (6.4"), оригінал (Service Pack), GH82-26047A
| Тип матриці | Super Amoled |
| Партномер | GH82-26047A |
Характеристики
2 251 грн.
від 2 251 грн.
выберете предложение—с рамкой, Service Pack
- с рамкой, Service Pack
Цвет—Black
В корзину
Дисплей для розумного годинника Xiaomi Amazfit Bip A1608, з сенсорним екраном, (1,28")
Buzzer | Поліфонічний динамік для планшета Lenovo Tab M8 FHD WiFi 3/32 Gb, TB-8705F
242 грн.
від 242 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
Подписаться