Charge connector | Конектор заряджання для телефону Nokia Lumia 1020, 5 pin
| Тип разъема | micro-USB |
Характеристики
124 грн.
В корзину
Лінза камери Telephoto blue light (2x) для телефону iPhone 12 Pro Max
134 грн.
В корзину
Back Camera Lens | Скло камери для телефону Samsung Galaxy M32 M325F, Galaxy M32 M325, з обідком
54 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy M12 M127F, Galaxy A02 A022F, без рамки, оригінал (Service Pack), GH82-25042A, Rev 0.1
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
| Партномер | GH82-25042A |
Характеристики
971 грн.
В корзину
Роз'єм | Конектор нижньої плати для Lenovo S5 K520, 30 pin (на нижній платі)
| Кількість pin | 30 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
43 грн.
В корзину
LCD FPC Connector Port Onboard, Роз'єм | Конектор дисплея на платі для Samsung Galaxy S10e G970, 54 pin
| Кількість pin | 54 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
146 грн.
В корзину
Корпус для телефону iPhone XR, з бічними кнопками та склом камери, оригінал, з розбирання
Материнська плата для телефону Blackview A60, W168_MBA1_BOM4
| Партномер | W168_MBA1_BOM4 |
Характеристики
1 135 грн.
від 1 135 грн.
выберете предложение—восстановленная, рабочая
- восстановленная, рабочая
- 1/16Gb (снята с нового устройства)
Подписаться
Шлейф для телефону TP-Link Neffos X1 Lite, TP904A кнопки ввімкнення та регулювання гучності, 2072500081
| Партномер | 2072500081 |
Характеристики
279 грн.
від 279 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Fingerprint Sensor Flex Cable | Шлейф сканера відбитка пальця для Blackview A90, Blackview A90
Лінза камери Blue lens (1x) для iPhone 14, iPhone 14 Plus
123 грн.
В корзину
Шлейф конектора зарядки для iPhone iPhone 11, з мікрофоном, 821-02037-07
| Партномер | 821-02037-07 |
Характеристики
727 грн.
від 727 грн.
выберете предложение—оригинал Б/У
- оригинал Б/У
- оригинал Китай
Цвет—Black
Подписаться
Фільтр камери Optical Filter Middle для iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro
140 грн.
В корзину
Sensor Flex Cable | Шлейф датчика наближення для телефону iPhone 13 mini, з мікрофоном, без динаміка, оригінал, з розбирання
249 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Samsung Galaxy A02s A025, A022G, Galaxy M02s M025, M025F, Galaxy A03 A035G, без рамки, (6.5"), оригінал (Service Pack), GH82-20118A, GH81-
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
| Партномер | GH82-20118A, GH81-20118A |
Характеристики
1 406 грн.
В корзину
Акумулятор для iPhone 6 (Li-Polymer, 3.82В, 1810mAh), оригінал PRC, Original IC
| Місткість | 1810mAh |
| Напруга мін. | 3.82В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
546 грн.
Подписаться
Задня кришка телефону Samsung Galaxy A80 A805
Сканер відбитка пальців для телефону TECNO Pova LD7 зі шлейфом
LCD Waterproof adhesive Service Pack | Стикер дисплея вологозахисний для iPhone 15 Pro Max, Service оригінал
62 грн.
В корзину
Адаптер JCID V1SE/V1S Pro Front Camera Repair FPC Adaptor для відновлення фронтальної камери для iPhone 14, iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max, iPhone 14 Plus, iPhone 14+, iPhone 14+ Plus, iPhone 15, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, iPhone 15 Plus, iPhone 15+, iPhone 15+ Plus
945 грн.
В корзину