Front Housing | Рамка кріплення дисплея для телефону Google Pixel 4 XL, Pixel 4 XL G020, Pixel 4 XL G020P, Pixel 4 XL GA01181-US
627 грн.
В корзину
SIM Card Reader Нижня плата коннектора SIM картки для телефону OnePlus 8 Pro, OnePlus 8 Pro IN2020, OnePlus 8 Pro IN2021, OnePlus 8 Pro IN2023, OnePlus 8 Pro IN2025, One+ 8 Pro, з мікрофоном, оригінал
239 грн.
Подписаться
Скло дисплея для телефону TECNO Pova Neo 2, Pova Neo 2 LG6n, з OCA плівкою
89 грн.
В корзину
Motherboard Flex Cable | Шлейф для телефону Samsung Galaxy A80 A805, Galaxy A80 A805F, оригінал, FPCB_REV0.4
| Партномер | FPCB_REV0.4 |
Характеристики
487 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону TECNO Spark 6 KE7, з плівкою OCA
98 грн.
В корзину
Акумулятор Cameron Sino CS-MUM300SL, BM47 для Xiaomi, Redmi 3, Redmi 3x, Redmi 3x, Redmi 4X (Li-Polymer, 3900mAh, 3.85В), 4894128114871
| Маркировка | BM47 |
| Місткість | 3900mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | 4894128114871 |
| Совместимость c брендом | Xiaomi |
Характеристики
577 грн.
Подписаться
Скло камери для телефону Xiaomi Redmi Note 8T
Рамка кріплення дисплея для телефону Xiaomi Redmi 6, 6A
Мікросхема 343S0694 для iPhone iPhone 6, 6 Plus управління сенсором
| Маркировка | 343S0694 |
Характеристики
156 грн.
В корзину
Задня кришка для телефону Samsung Galaxy A30 2019, A305, A305F, зі склом камери
200 грн.
від 200 грн.
выберете предложение—копия
- копия
- оригинал Б/У
- оригинал Китай
- оригинал (с разборки)
Цвет—Blue
В корзину
Charge connector | Конектор заряджання для телефону Motorola Moto G82, Moto G82 XT2225, Moto G82 XT2225-1, USB Type-C
| Тип разъема | USB Type-C |
Характеристики
46 грн.
В корзину
Charge connector | Конектор заряджання для телефону Nokia Lumia 920, Lumia 925, micro-USB, 5 pin
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
Характеристики
63 грн.
В корзину
Шлейф дисплея для розумного годинника Apple Watch 6 44mm
Акумулятор A1761 для розумного годинника Apple Watch Series 2 42mm
| Маркировка | A1761 |
| Напруга мін. | 3.8В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
Buzzer | Динамік поліфонічний для планшета Lenovo Yoga Tablet 3, YT3-850M
254 грн.
від 254 грн.
выберете предложение—с микрофоном
- с микрофоном
- с кнопкой включения
Подписаться
Акумулятор NBL-40A2920 для телефону TP-Link Neffos C9A TP706A
| Маркировка | NBL-40A2920 |
| Місткість | 2920mAh |
| Напруга мін. | 4,4В |
Характеристики
825 грн.
від 825 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
- оригинал с разборки (с износом до 10%)
Подписаться
Материнська плата для телефону Xiaomi Redmi Note 5 M1803E7SG
1 468 грн.
від 1 468 грн.
выберете предложение—4/64GB (снята с нового телефона)
- 4/64GB (снята с нового телефона)
Подписаться
Притискна планка материнської плати для телефону Samsung Galaxy Note 10+ Plus, N975, N975F
LCD | Дисплей для телефону Motorola Moto G54, Moto G54 XT2343-1, Moto G54 XT2343-2, Motorola G54, Motorola Moto G54 XT2343, без рамки
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
669 грн.
В корзину
Volume and Power Button | Товкач кнопки ввімкнення та регулювання гучності для телефону OnePlus Nord AC2001, Nord AC2003, оригінал, з розбирання