Акумулятор V30145-K1310-X467 для телефону Gigaset GS180, оригінал
| Маркировка | V30145-K1310-X467 |
| Місткість | 3000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
527 грн.
Подписаться
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Samsung Galaxy S7 Edge G935F/DS
59 грн.
від 59 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
- оригинал (с разборки)
Цвет—Black
В корзину
Front Housing | Рамка дисплея для телефону TECNO Spark 20 Pro, Spark 20 Pro KJ6
220 грн.
В корзину
Glass Lens + OCA | Скло дисплея під переклеювання для телефону Apple iPhone 14, iPhone 14, з OCA плівкою
104 грн.
В корзину
Battery Adhesive Sticker | Стикер акумулятора для iPhone iPhone 15 Pro Max
22 грн.
В корзину
Loud Speaker | Динамік поліфонічний для телефону Samsung Galaxy S8+, Galaxy S8+ G955, Galaxy S8+ G955F, Galaxy S8+ G955F, Galaxy S8+ G955F, Galaxy S8+ G955F, Galaxy S8+
77 грн.
Подписаться
Motherboard Flex Cable | Шлейф для планшета Blackview Tab 13, оригінал, LCM_EX_FPC_V1.0
| Партномер | LCM_EX_FPC_V1.0 |
Характеристики
152 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Apple iPhone X, iPhone X, оригінал (переклеєне скло) з дефектом
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
Рамка кріплення для телефону Realme C11 RMX2185, оригінал
266 грн.
В корзину
Скло для телефону TECNO Spark 4 KC2, Spark 4 KC2, з OCA плівкою
144 грн.
від 144 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
Цвет—Black
В корзину
Акумулятор EB-BA515ABY для телефону Samsung Galaxy A51 A515F
| Маркировка | EB-BA515ABY |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
995 грн.
від 995 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
- оригинал с разборки (с износом до 10%)
- оригинал (снята с нового устройства)
Подписаться
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Blackview A80 Pro
403 грн.
від 403 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал Китай
Цвет—Black
Подписаться
Роз'єм | Конектор сенсора для телефону Huawei Y6 2019, MRD-LX1, MRD-LX3
| Кількість pin | 12 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
57 грн.
від 57 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
В корзину
Задня кришка телефону TP-Link Neffos X1 Lite, TP904, TP904A, з бічними кнопками, оригінал
Tag-on Battery Flex | Шлейф JCID Tag-on Battery Flex для усунення помилки заміни акумулятора iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max
353 грн.
В корзину
Лінза камери Blue lens (0.5x) для iPhone 13, iPhone 13 mini
142 грн.
В корзину
LCD Back Adhesive | Стикер дисплея для Apple iPhone 14 Pro вологозахисний, оригінал
37 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Samsung Galaxy A31 2020 A315, Galaxy A31 2020 A315F/DS, з рамкою, оригінал (Service Pack)
| Тип матриці | Super Amoled |
| Партномер | GH82-22905A |
Характеристики
3 204 грн.
В корзину
Скло камери для телефону Samsung Galaxy A9 2018 A920
від 50 грн.
Акумулятор TLi019D7 для телефону Alcatel 1, 5033D
| Маркировка | TLi019D7 |
| Місткість | 2000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
465 грн.
від 465 грн.
выберете предложение—оригинал (снята с нового устройства)
- оригинал (снята с нового устройства)
Подписаться