Intermediate Frequency IC | Мікросхема WTR2965 Samsung Galaxy A11 A115, Galaxy A11 A115F, Galaxy A11 2020 A115F, Galaxy A9 Pro Duos A910, Galaxy J2 J250, Redmi 5, Redmi 7, Redmi 8, Redmi 5
| Маркировка | WTR2965 |
Характеристики
89 грн.
В корзину
Loud Speaker | Динамік поліфонічний для телефону Oukitel WP6, Wp6, в рамці, оригінал
389 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Xiaomi Redmi Note 11 4G, Redmi Note 10 2001177, Redmi Note 10, Redmi Note 10 плівкою
| Длина | 156.00 mm |
| Ширина | 70.05 mm |
Характеристики
59 грн.
В корзину
Скло камери для телефону Samsung Galaxy S20 G980
143 грн.
від 143 грн.
выберете предложение—без рамки
- без рамки
- с рамкой
Цвет—Black
В корзину
Battery Door Assembly | Корпус для телефону Samsung Galaxy Flip F700, Galaxy Flip 2020 F700, Galaxy Flip 2020, з шлейфом корпусного механізму, оригінал, б/у
Конектор | роз'єм зарядки JBL Charge 3, micro-USB тип-B, 5 pin
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
Характеристики
24 грн.
В корзину
Charging IC | Мікросхема управління зарядкою та USB 1614A1 для телефону Apple iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max управління зарядкою, оригінал, KRAKEN U9300
| Маркировка | CYPD2154A1 U9400 |
Характеристики
263 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S22 5G S901B, Galaxy S22 5G S901, оригінал (переклеєне скло)
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
Характеристики
4 895 грн.
Подписаться
Battery Door + Back Camera Lens | Задня кришка телефону Samsung Galaxy S21 G991, Galaxy S21 G991, Galaxy S21 5G G991, зі склом камери, оригінал Китай
Loud Speaker | Динамік поліфонічний для телефону Samsung Galaxy A32 A325, Galaxy A32 A325F, Galaxy A13 A135F, Galaxy A13 A135F, Galaxy A13 A137F, Galaxy A23 5G, Galaxy A13 A137F M325F, Galaxy A34 5G, Galaxy A34 5G A346
103 грн.
В корзину
Дисплей для телефону TP-Link Neffos X20 TP9131A, Neffos X20 TP7071A з сенсорним екраном
1 446 грн.
від 1 446 грн.
выберете предложение—без рамки, оригинал PRC
- с рамкой, Service Pack
- без рамки, оригинал PRC
- оригинал (с разборки)
Цвет—White
Подписаться
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Samsung Galaxy A7 2017 A720F, Galaxy A5 2017 A520F
Шлейф сканера відбитка пальця для Xiaomi Redmi Note 11 5G, Poco M4 Pro 5G, з кнопкою включення, оригінал
Empty LCD Flex whith IC Шлейф дисплея для Apple iPhone 13, з мікросхемою
Back Camera Lens 3pcs | Скло камери для телефону Xiaomi Redmi Note 13 4G, Redmi Note 13 4G 23117RA68G, Redmi Note 13 4G 2312FPCA6G, 3шт.
99 грн.
В корзину
SIM Card Tray Dual SIM Version | Тримач SIM картки для телефону Samsung Galaxy Fold 3 5G F926, Galaxy Fold 3 F926, Galaxy Fold 3 F926B/DS, Galaxy Fold3 5G F926, Galaxy Fold3 5G F926B
Volume and Power Button | Натискач кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону OnePlus Nord AC2001, Nord AC2003, оригінал
Charge connector | Конектор зарядки для планшета універсальний №59, USB Type-C, 12 pin
| Тип разъема | USB Type-C |
| Кількість pin | 12 pin |
| Количество рядов | 1 |
| Расстояние между ножками крепления | 11,6 мм |
Характеристики
71 грн.
В корзину
Мікросхема керування живленням PM7150L 103 для Poco X3, Redmi K30, Motorola G9 Plus XT2087
| Маркировка | PM7150L-103 |
Характеристики
555 грн.
В корзину
Front Housing | Рамка дисплея TECNO Spark 30C KL5, Spark 30C KL5n
178 грн.
Подписаться