Power and Volume Flex Cable | Шлейф кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону Apple iPhone 13, iPhone 13
150 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Motorola Moto E7 Power XT2097-6, Moto E7 XT2095, E7i Power (6.51"), з OCA плівкою
98 грн.
В корзину
Антена для планшета Lenovo Tab 2 7" A7-30 LTE
67 грн.
від 67 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Роз'єм | Конектор зарядки для телефону Meizu M2, M3 mini, M3s Y685H, M2 Note, M3, M5 Note, M5c M710H, One Touch 7040 POP C7, One Touch 7041D POP C7, One Touch Touch 6032X Idol Alpha Slate, 1 Touch 6030 Idol, M5s M612H, Y5 2018 DRA-L21
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
| Количество рядов | 1 |
| Ориентация разъема | оборотный |
Характеристики
21 грн.
В корзину
Empty LCD Flex без IC | Шлейф дисплея для iPhone iPhone 15+ Plus, iPhone 15+ Plus, iPhone 15+, без мікросхеми
Charging Port Board | Нижня плата конектора зарядки для телефону Samsung Galaxy A14 4G, Galaxy A14 A145, Galaxy A14 A145F, Galaxy A14 A145P, Service оригінал, #GH96-15779A
| Партномер | GH96-15779A |
Характеристики
656 грн.
В корзину
Flash Light Sensor Flex Cable Шлейф спалаху для телефону iPhone 13 Pro
361 грн.
В корзину
Акумулятор A2181 для розумного годинника Apple Watch Series SE 44mm, оригінал, з розбирання
| Маркировка | A2181 |
| Місткість | 296mAh |
| Напруга мін. | 3.814В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
Роз'єм | Конектор для телефону Samsung Galaxy A21s 2020 A217F дисплея
| Кількість pin | 34 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
106 грн.
від 106 грн.
выберете предложение—с дисплея на доп. плату | мама (с разборки)
- с дисплея на доп. плату | мама (с разборки)
Подписаться
Front Housing | Рамка для телефону Samsung Galaxy A20s A207, Galaxy A20s A207F
225 грн.
В корзину
Glass Lens + OCA | Скло дисплея під переклеювання для телефону Xiaomi Redmi Note 13 4G, Redmi Note 13 4G 23129RAA4G, Redmi Note 13 4G 23124RA7EO, з OCA плівкою
| Ширина | 73 мм |
Характеристики
80 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор телефону Apple iPhone 13 Pro (Li-ion, 3.87В, 3095mAh), original IC
| Маркировка | A2656 |
| Місткість | 3095mAh |
| Напруга мін. | 3.87В |
| Напруга макс. | 4.47В |
Характеристики
1 085 грн.
В корзину
Стикер дисплея телефону Samsung Galaxy S22 Ultra 5G, S908 вологозахисний
45 грн.
В корзину
Скло екрана для телефону Motorola Edge 5G, XT2063-3, (6,7")
Battery | Акумулятор A2058 для розумного годинника Apple Watch Series 4 40mm, Watch 4 40mm (Li-ion, 3.81В, 224.9mAh)
| Маркировка | A2058 |
| Місткість | 224.9mAh |
| Напруга мін. | 3.81В |
| Напруга макс. | 4.35В |
Характеристики
Дисплей для телефону Xiaomi Redmi Note 4
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
Характеристики
Back Camera | Камера основна для телефону Samsung Galaxy A8+, Galaxy A8+ A730, Galaxy A8+ 2018, Galaxy A8+ 2018, Galaxy A8+ 2018 Galaxy A8 A530F, Galaxy A8 2018 A530, Galaxy A8 2018 A530F, оригінал
124 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Apple iPhone 12 Pro Max, з рамкою, оригінал (знятий з телефону, незначні подряпини)
| Тип матриці | OLED Super Retina XDR |
Характеристики
6 625 грн.
Подписаться
Мікрофон для планшета Blackview Tab 12, оригінал (знято з нового планшета)
45 грн.
Подписаться
Сенсор для планшета Blackview Tab 8, оригінал, HZYCTP-102519-102458
| Партномер | HZYCTP-102519-102458 |
Характеристики