Конектор навушників (Handsfree) для телефону Xiaomi Redmi Note 4, Redmi Note 4X
106 грн.
В корзину
Charge connector | Конектор заряджання для телефону Lenovo S820, Assistant AS-5433, Nous NS 5006, Fly IQ4406; Lenovo A319, A850, A6010, A859, P780, A5000, S580, A536, S650, P2 P2a42 Xiaomi Redmi Mi 4A, Redmi 4x Y5s, TP804A, Neffos Y5L, TP801A, iNomi 5532, S820, A6000, Prestigio Wize P3 PSP3508 duo, NOKIA N1 Dual SIM TA-1047, Redmi Note 6 Pro, Redmi 5 MDG1, Tecno Spark 4 Lipark 3, Redmi 5a, A6000, Redmi 5A MCG3B, оригінал
| Тип разъема | micro-USB |
| Кількість pin | 5 pin |
| Количество рядов | 1 |
| Ориентация разъема | прямой |
Характеристики
27 грн.
В корзину
Скло екрану під переклеювання для телефону Xiaomi Redmi note 10 5G, Redmi note 10T 5G, Redmi note 10T 5G M2103K19G, Redmi note 10 5G M2103K19C, (6,5")
Скло камери для телефону Xiaomi Redmi Note 9, M2003J15SG, M2003J15SS, M2003J15SC
51 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Xiaomi Redmi Note 10, Redmi Note 10 M2101K6G, Redmi Note 10 M2101K6R, з OCA плівкою
80 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор BN45 для Xiaomi Redmi Note 5, Redmi Note 5 Pro (Li-Polymer, 3.85В, 4000mAh), оригінал PRC
| Маркировка | BN45 |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
512 грн.
Подписаться
Скло камери для телефону Xiaomi Redmi Note 8 Pro
| Партномер | #380030000032 |
Характеристики
Роз'єм | Конектор SIM-карти для телефону Xiaomi Redmi 4X, Redmi 3, Redmi 4, Redmi 4A, Redmi Note 4, Redmi Note 3 Pro, Redmi Pro, Mi MAX
Акумулятор BN31 для Xiaomi Redmi Note 5A, Redmi S2, Mi A1, Mi 5X, Redmi Note 5A Prime MDG6S, Redmi S2 M1803E6G (Li-Polymer, 3.85В, 3080mAh), оригінал PRC
| Маркировка | BN31 |
| Місткість | 3080mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
524 грн.
Подписаться
Скло дисплея для телефону Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G, Redmi Note 11 Pro Plus 5G, з OCA плівкою
| Длина | 160 мм |
| Ширина | 73 мм |
Характеристики
57 грн.
В корзину
Charging Port Board | Нижня плата зарядного конектора для телефону Xiaomi Redmi Note 11 Pro, Redmi Note 11 Pro 5G, Redmi Note 11 Pro 4G, оригінал
212 грн.
В корзину
Роз'єм | Конектор SIM-карти для Xiaomi Redmi Note 8 Pro M1906G7G, Mi 8 Lite M1808D2TG, CC9, CC9e, Pocophone F1, Redmi 6, Redmi 6A, Redmi Note 6 Pro
106 грн.
від 106 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Xiaomi Redmi Note 5 M1803E7SG, Redmi Note 5 Pro
LCD With Frame | Дисплей для телефону Xiaomi, Redmi Note 11, Redmi Note 11 21, 21 (переклеєне скло)
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
По запросу
Скло камери для телефону Xiaomi Redmi Note 9 Pro 5G
Back Camera | Камера основна 2MP (Depth) для телефону Xiaomi Redmi Note 10, Redmi Note 10 4G, Redmi Note 10 M2101K6R, Redmi Note 10 M2101K6G, оригінал
130 грн.
В корзину
Акумулятор BN4A для Xiaomi Redmi Note 7, M1901F7G, M1901F7H, M1901F7I, Redmi Note 7 Pro M1901F7S (Li-Polymer, 3.85В, 4000mAh), оригінал PRC
| Маркировка | BN4A |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
677 грн.
Подписаться
LCD FPC Connector Port Onboard Конектор материнської плати для телефону Xiaomi Redmi Note 8, Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 8 2021, Redmi Note 7, на шлейфі, 40 pin
| Кількість pin | 40 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
45 грн.
Подписаться
Акумулятор BN31 для Xiaomi Redmi Note 5A, Redmi S2, Mi A1, Mi 5X
| Маркировка | BN31 |
| Місткість | 3080mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
Акумулятор BN46 для телефону Xiaomi Redmi 7, Redmi Note 8, Redmi Note 8T
| Маркировка | BN46 |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики