Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy A03 A032, Galaxy A03 A035F, Galaxy A02s A025, Galaxy A03s A037, без OCA плівки, 161мм, міжнародна версія
| Длина | 161 мм |
Характеристики
77 грн.
В корзину
Шлейф для телефону Samsung Galaxy A51 A515F, оригінал, GH59-15202A
| Партномер | GH59-15202A |
Характеристики
376 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A51 A515, без рамки, (6.5"), оригінал (переклеєне скло)
| Тип матриці | Super Amoled |
Характеристики
3 205 грн.
Подписаться
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy A41 A415 під переклеювання, без OCA плівки
116 грн.
від 116 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
Цвет—Black
В корзину
Біток для телефону Samsung Galaxy A71 A715, Galaxy A71 A715F під переклеювання
1 162 грн.
В корзину
Форма YMJ Samsung Galaxy Note 20 Ultra N985F, Galaxy Note 20 Ultra N985F/DS, Galaxy Note 20 Ultra N985 для центрування скла щодо дисплея
5 241 грн.
Подписаться
Акумулятор EB-BN950ABE для телефону Samsung Galaxy Note 8 N950, Galaxy Note 8 N950F (Li-ion, 3.85В, 3300mAh), Service оригінал, GH82-15090A
| Маркировка | BG950ABA |
| Місткість | 3300mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | GH82-15090A |
Характеристики
1 140 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S20 Ultra G988, Galaxy S20 Ultra G988B, Galaxy S20 Ultra 5G G988, Galaxy S20 Ultra 5G G988B, з рамкою, оригінал (Service Pack)
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
Характеристики
По запросу
Нижня плата для телефону Samsung Galaxy A40 A405, Galaxy A40 A405F конектора зарядки, з коннектором навушників та мікрофоном, оригінал, відновлена
| Тип разъема | USB Type-C |
Характеристики
223 грн.
Подписаться
Buzzer | Динамік поліфонічний Samsung Galaxy S10+ G975, з антеною
378 грн.
від 378 грн.
выберете предложение—оригинал (снят с нового устройства)
- оригинал (снят с нового устройства)
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A22 5G A226, Galaxy A22 5G A226F, Galaxy A22 5G A226B, Galaxy A22 A226, Galaxy A22 A226F, Galaxy A22 A226B, з рамкою
1 147 грн.
Подписаться
Buzzer | Динамік для телефону Samsung Galaxy S21 5G G998, Galaxy S21 5G, з антеною
577 грн.
від 577 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Motherboard Flex Cable | Шлейф для телефону Samsung Galaxy S21 G991
178 грн.
В корзину
Акумулятор EB-BG950ABE для Samsung Galaxy S8 G950, Galaxy S8 G950F (Li-ion, 3.85В, 3000mAh), без логотипу
| Маркировка | EB-BG950ABE |
| Місткість | 3000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
247 грн.
Подписаться
LCD Back Adhesive (Copper) | Стикер дисплея телефону Samsung Galaxy S20 G980, Galaxy S20 5G G981 задній, мідний
22 грн.
Подписаться
Laser AF sensor flex cable | Шлейф датчика автофокусування телефону Samsung Galaxy S21 Ultra 5G G998, Galaxy S21 Ultra 5G G998B
972 грн.
В корзину
Акумулятор EB-BA750ABU для телефону Samsung Galaxy A7 2018 A750F, Galaxy A10 2019 A105, Galaxy M10 2019 M105
| Маркировка | EB-BA750ABU |
| Місткість | 3300mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
404 грн.
В корзину
Стикер дисплея телефону Samsung Galaxy S21 Ultra 5G G998 вологозахисний, верх + низ
45 грн.
В корзину
Мікросхема керування живленням M005X02 для телефону Samsung Galaxy S7 Edge G935F Galaxy Note 8 N950F
| Маркировка | M005X02 |
| Партномер | 1201-004027 |
Характеристики
97 грн.
В корзину
Anti-dust parts | Пильовик для телефону Samsung Galaxy Z Fold3 F926 розкладного механізму
По запросу