Задня кришка телефону Samsung Galaxy A80 A805
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy S20 G985, Galaxy S20 G985, без OCA плівки, (6.7")
Шлейф кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону Samsung Galaxy A52 A525F, оригінал
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy Note 20 Ultra N985, Galaxy Note 20 Ultra 5G, з рамкою, оригінал (переклеєний, чорні крапки), White
| Тип матриці | Dynamic AMOLED |
Характеристики
7 343 грн.
Подписаться
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A52 A525, Galaxy A52 A525F, Galaxy A52 5G A526, без рамки, оригінал (переклеєний)
| Тип матриці | Super Amoled |
Характеристики
3 926 грн.
Подписаться
LCD Back Adhesive (Copper) | Стикер для телефону Samsung Galaxy S20+ 5G G986, Galaxy S20+ G985 задній, мідний
22 грн.
В корзину
Дисплей для телефону Samsung Galaxy A40 2019 A405F, без рамки, (5.9"), оригінал (переклеєне скло)
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
3 122 грн.
Подписаться
Дисплей для телефону Samsung Galaxy Note 9 N960, N960F, N960F/DS, з рамкою, оригінал
Дисплей для телефону Samsung Galaxy A03 A032, A032F, A032F/DS, без рамки, оригінал (Service Pack)
| Тип матриці | IPS (без воздушной прослойки) |
| Партномер | GH96-21711A |
Характеристики
599 грн.
В корзину
Акумулятор EB-BA405ABE для телефону Samsung Galaxy A40 2019 A405F, 3100mAh
| Маркировка | EB-BA405ABE |
| Місткість | 3100mAh |
| Напруга мін. | 3.86В |
| Напруга макс. | 4.43В |
Характеристики
Шлейф для телефону Samsung Galaxy A21s 2020 A217F кнопки увімкнення та регулювання гучності
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy A10s 2019, Galaxy A10s 2019 A107, Galaxy A10s A107F, Galaxy A10s A107F/DS, Galaxy A10s A107, без OCA плівки, оригінал
По запросу
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy S21 FE G990, Galaxy S21 FE 5G G990, без OCA плівки, оригінал
68 грн.
В корзину
Рамка кріплення для телефону Samsung Galaxy A32 5G A326
223 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S22 5G S908, Galaxy S22 5G S908B, з рамкою, Service оригінал, GH82-27488A, Phantom Black
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
| Партномер | GH82-27488A |
Характеристики
12 696 грн.
Подписаться
Скло дисплея телефону Samsung Galaxy S21 5G G991, Galaxy S21 5G G991B, Galaxy S21 G991, Galaxy S21 5G, без OCA плівки
86 грн.
В корзину
Скло екрана для телефону Samsung Galaxy M31s M317F, (6,5")
LCD Back Adhesive | Стикер заднього дисплея для телефону Samsung Galaxy S20 G980, Galaxy S20 5G G981, G981F, G981F/DS
29 грн.
В корзину
Скло екрана для телефону Samsung Galaxy A13 A135, без OCA плівки, (6.5")
116 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy S22 5G S901, Galaxy S22 S901, Galaxy S22 5G S901B, без OCA плівки
86 грн.
В корзину