Front Housing | Рамка кріплення для телефону Samsung Galaxy A51 A515, Galaxy A51 A515F
178 грн.
В корзину
Front Housing Adhesive | Стикер дисплея для телефону Samsung Galaxy S23 Ultra S918, Galaxy S23 Ultra S918E, Galaxy S23 Ultra S918B
45 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A41, Galaxy A41 A415, Galaxy A41 A415F, без рамки, (6.1"), оригінал (переклеєне скло)
| Тип матриці | Super Amoled |
Характеристики
1 874 грн.
Подписаться
Glass Lens + OCA | Скло дисплея G+OCA PRO для телефону Samsung Galaxy S23+, Galaxy S23+ S916, Galaxy S23+ S916B, Galaxy S23+ S916B
178 грн.
В корзину
Charging Port Board | Нижня плата зарядного конектора для телефону Samsung Galaxy S21 5G G991, Galaxy S21 5G G991B, з коннектором SIM, оригінал, з розбирання
| Тип разъема | USB Type-C |
Характеристики
757 грн.
Подписаться
Камера для телефона Samsung Galaxy S21 5G G998, Galaxy S21 5G G998B/DS основна
Мікросхема пам'яті KLMBG2JETD-B041 для телефону Samsung Galaxy A30 2019 A305, Galaxy A10 2019 A105, 32Gb
| Маркировка | KLMBG2JETD-B041 |
Характеристики
623 грн.
від 623 грн.
выберете предложение—оригинал (с разборки)
- оригинал (с разборки)
Подписаться
Display Hinge | Шарнір дисплея, осі обертання для телефону Samsung Galaxy Z Flip5, Galaxy Z Flip5 F731, Flip5 (2023)
623 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор EB-BA013ABY для телефону Samsung Galaxy A01 A013, Galaxy M01 Core M013 (Li-ion, 3.85В, 3000mAh), оригінал, GH43-05038A
| Маркировка | EB-BA013ABY |
| Місткість | 3000mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
| Партномер | GH43-05038A |
Характеристики
528 грн.
В корзину
LCD FPC Connector Port Onboard Конектор дисплея для телефону Samsung Galaxy A10s 2019 A107, Galaxy A10s 2019 A107F, Galaxy A22 5G A226, A226F, (40pin)
| Кількість pin | 40 pin |
| Количество рядов | 2 |
Характеристики
89 грн.
В корзину
Back Camera Lens | Скло для телефону Samsung Galaxy Z Flip4 F721, 2шт. оригінал Китай
56 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy Fold2 F926, Galaxy Fold3 5G F926, без OCA плівки, оригінал Китай
311 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy A22 5G A226, Galaxy A22 5G A226F, Galaxy A22 A226F
Шлейф для телефону Samsung Galaxy A51 A515F, GH59-15202A
| Партномер | GH59-15202A |
Характеристики
134 грн.
від 134 грн.
выберете предложение—Service Original
- Service Original
- оригинал Китай
Подписаться
Battery | Акумулятор EB-BG985ABY для телефону Samsung Galaxy S20 + G985, Galaxy S20 + G985, Galaxy S20 + G985, Galaxy S20 + G985 (Li-ion, 3,8) 22133A
| Маркировка | EB-BG985ABY |
| Длина | 62.05 mm |
| Ширина | 77.40 mm |
| Місткість | 4200mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Партномер | 4894128152026 |
Характеристики
455 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy A30s A307, Galaxy A30s 2019 A307, Galaxy A30s A307F, без рамки, оригінал (переклеєне скло)
| Тип матриці | AMOLED |
Характеристики
2 670 грн.
В корзину
Біток для телефону Samsung Galaxy S20 5G G981, Galaxy S20 G980 під переклеювання
Glass Lens | Скло дисплея зовнішнього для телефону Samsung Galaxy Z Fold6, Galaxy Z Fold6 F956, Galaxy Z Fold6 F956N, Galaxy Z Fold6 F956W, Galaxy Z Fold6 F956W, Galaxy Z Fold5
327 грн.
В корзину
Скло дисплея для телефону Samsung Galaxy S10 G973F, Galaxy S10 G973, без OCA плівки
453 грн.
від 453 грн.
выберете предложение—high copy A+
- high copy A+
- repainted A+
Подписаться
LCD Test Flex Cable Шлейф Samsung Galaxy S24 Ultra, Galaxy S24 Ultra S928, Galaxy S24 Ultra S928B, Galaxy S24 Ultra S928E, Galaxy S24 Ultra S928U, Galaxy S24 Ultra S928W, Galaxy S24 Ultra SM-S928
327 грн.
В корзину