Battery Door with Adhesive | Задня кришка телефону Samsung Galaxy S20 Ultra G988, Galaxy S20 Ultra G988B, Galaxy S20 Ultra G988 5G, Galaxy S20 Ultra G988B 5G, з проклейкою, Service оригінал
Скло дисплея телефону Samsung Galaxy S23 Ultra S918, Galaxy S23 Ultra S918E, Galaxy S23 Ultra S918B, без OCA плівки
304 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для телефону Samsung Galaxy S22 5G S908, Galaxy S22 5G S908b, без рамки, оригінал (переклеєне скло)
| Тип матриці | Dynamic AMOLED 2X |
Характеристики
9 369 грн.
Подписаться
Рамка кріплення для телефону Samsung Galaxy Note 10+ Plus N975F/DS, з бічними кнопками
Задня кришка телефону Samsung Galaxy S9 G960F, зі склом камери
243 грн.
від 243 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
Цвет—Burgundy Red
В корзину
Камера для телефону Samsung Galaxy S20 FE G780, Galaxy S20 FE 5G G781B основна (ширококутна 12MP), оригінал
312 грн.
В корзину
Back Camera | Камера для телефону Samsung Galaxy S8 Plus G955
Акумулятор EB-BG998ABY для телефону Samsung Galaxy S21 Ultra 5G, Galaxy S21 Ultra 5G G998, Galaxy S21 Ultra 5G G998B, Galaxy S21 Ultra 5G SM-G998B, Galaxy S21 Ultra (Li-ion, 3) 2 -24592A
| Маркировка | EB-BG998ABY |
| Місткість | 5000mAh |
| Напруга мін. | 3.88В |
| Напруга макс. | 4.45В |
| Партномер | GH82-24592A |
Характеристики
1 222 грн.
Подписаться
Wide with Ultrawide Back Camera | Камера основна для телефону Samsung Galaxy Flip F700, Galaxy Flip 2020 F700, 2шт, оригінал (знятий з телефону)
337 грн.
Подписаться
Spin Axis Flex Cable 2pcs Шлейф корпусного механізму для телефону Samsung Galaxy Fold4 F936, Galaxy Fold4 F936B, Galaxy Fold4 F936B, Galaxy Fold4 F936B, Galaxy Fold4 Z9
791 грн.
Подписаться
LCD Flex Cable (bonding flex) Шлейф для ремонту дисплея телефону Samsung Galaxy S20 Ultra G988, Galaxy S20 Ultra G988B, Galaxy S20 Ultra 5G, Galaxy S20 Ultra 5G G988, Galaxy S20 Ultra 5G G988B, оригінал
130 грн.
В корзину
Акумулятор EB-BA750ABU для телефону Samsung Galaxy A7 2018 A750F, Galaxy M10 2019 M105, Galaxy A10 A105 (Li-ion, 3.85В, 3300mAh), Service оригінал
| Маркировка | EB-BA750ABU |
| Місткість | 3300mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
| Напруга макс. | 4.4В |
Характеристики
555 грн.
Подписаться
Скло екрану для телефону Samsung Galaxy Note 10 N970, Galaxy Note 10 N970F, Galaxy Note 10 N970U,
192 грн.
від 192 грн.
выберете предложение—уценка, с царапиной
- уценка, с царапиной
- high copy A+
- repainted A+
Подписаться
Display Hinge | Шарнір дисплея, осі обертання для телефону Samsung Galaxy Fold5, Galaxy Fold6 F956, Galaxy Fold6 F956W,
394 грн.
В корзину
Charging Port Board | Нижня плата конектора зарядки Samsung Galaxy S22 Ultra 5G G908, Galaxy S22 Ultra, Galaxy S22 Ultra 5G, Galaxy S22 Ultra S908, Galaxy S22 Ultra 5G S908,
350 грн.
В корзину
Touch Screen Frame Connecting Strip | Сполучна смужка рамки сенсорного екрана для телефону F711W
89 грн.
В корзину
BGA трафарет Amaoe S901U-012 міжплатний, 0.12 мм для телефону Samsung Galaxy S22 S901, Galaxy S22 5G, Galaxy S22 5G S901
| Товщина | 0.12 мм |
Характеристики
167 грн.
В корзину
Акумулятор EB-BG980ABY для телефону Samsung Galaxy S20 5G G981, Galaxy S20 G980, Galaxy S20 5G UW, Galaxy S20 5G G981F, Galaxy S20 G980F (Li-ion, 3.86В) 22A
| Маркировка | EB-BG980ABY |
| Місткість | 4000mAh |
| Напруга мін. | 3.86В |
| Напруга макс. | 4.43В |
| Партномер | GH82-22122A |
Характеристики
947 грн.
Подписаться
Задня кришка телефону Samsung Galaxy A9 2018 A920
Камера для телефона Samsung Galaxy A21s 2020, A217F
436 грн.
від 436 грн.
выберете предложение—основная (снята с нового устройства)
- основная (снята с нового устройства)
- фронтальная (снята с нового устройства)
В корзину