Charging IC | Мікросхема управління зарядкою та USB 1614A1 для телефону Apple iPhone 12 mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max управління зарядкою, KRAKEN U9300
| Маркировка | 1614A1 |
| Партномер | KRAKEN U9300 |
Характеристики
129 грн.
В корзину
Ear Speaker With Sensor Flex Cable | Шлейф для телефону Apple iPhone 12, iPhone 12 Pro датчика наближення, з датчиком освітлення, наближення та розмовним динаміком, оригінал
476 грн.
від 476 грн.
выберете предложение—оригинал Китай
- оригинал Китай
- оригинал (с разборки)
В корзину
Скло екрану під переклеювання для телефону Apple iPhone 8, iPhone SE (2 го покоління), з рамкою, сіткою динаміка та OCA плівкою, (4.7")
Захисна сітка динаміка для телефону Apple iPhone 14, iPhone 14 Plus
16 грн.
В корзину
Трафарет BGA Wylie WL-01 iPhone 6s-12 Pro Max для мікросхем керування сенсором
| Товщина | 0.12 мм |
Характеристики
184 грн.
В корзину
Поляризаційна плівка для iPhone Apple 12 Pro Max, оригінал
53 грн.
В корзину
Лоток | Тримач SIM картки для телефону Apple iPhone 6s
Зарядний пристрій Power Adapter, USB Type-C, 20W, 3A, DP fast charge
| Сила тока | 3 А |
| Напряжение | 5 В |
| Тип разъема 1 | USB Type-C |
| Количество портов | 1 |
Характеристики
359 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор для iPhone 13 Pro (Li-ion, 3.87В, 3095mAh), оригінал, з розбирання
| Маркировка | A2656 |
| Місткість | 3095mAh |
| Напруга мін. | 3.87В |
| Напруга макс. | 4.47В |
Характеристики
817 грн.
В корзину
Battery Door with Adhesive | Стікер задньої кришки для телефону Apple iPhone 15 вологозахисний
32 грн.
В корзину
Loud Speaker | Динамік поліфонічний для iPhone Apple 13 Pro Max, в рамці, оригінал
337 грн.
В корзину
Шлейф конектора зарядки для телефону Apple iPhone 11 Pro, з мікрофоном та платою зарядки, 821-02140-06, 820-01639-05
| Партномер | 821-02140-06, 820-01639-05 |
Характеристики
4 555 грн.
від 4 555 грн.
выберете предложение—оригинал Б/У
- оригинал Б/У
- оригинал Китай
- плата зарядки
Подписаться
Лінза камери Blue lens (0.5x) для iPhone 14 Pro, iPhone 14 Pro Max
79 грн.
Подписаться
Charging Port Flex Cable | Шлейф для телефону Apple iPhone 14, конектора зарядки, з мікрофоном, оригінал
Touch Screen Frame | Рамка дисплея для iPhone 16 Plus, iPhone 16+, iPhone 16+ Plus
181 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор JCID для iPhone 13 Pro Max (Li-ion, 3.85В, 4790mAh), без помилки "Невідома деталь", не потрібно паяти
| Місткість | 4790mAh |
| Напруга мін. | 3.85В |
Характеристики
922 грн.
Подписаться
Touch Screen IC | Мікросхема сенсора для телефону Apple iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro
304 грн.
Подписаться
Стикер дисплея для iPhone iPhone 6s Plus, вологозахисний
Мікросхема управління зарядкою та USB 1610A3 для телефону iPhone 5c/5c/5S/SE/6/6 Plus/6s/6s Plus/iPad Pro 10.5" 2017 A1709
| Маркировка | 1610A3 |
| Совместимость c брендом | Apple |
Характеристики
162 грн.
В корзину
Glass Lens + OCA | Скло дисплея під переклеювання для телефону Apple iPhone 15 Pro Max, з OCA плівкою
130 грн.
В корзину