Battery | Акумулятор для iPhone XR (Li-ion, 3.79В, 2942mAh), оригінал, з розбирання (100%, 173 циклів зарядки), 616-00524
| Місткість | 2942mAh |
| Напруга мін. | 3.79В |
| Напруга макс. | 4.35В |
| Партномер | 616-00524 |
Характеристики
623 грн.
Подписаться
Материнська плата для телефону Apple iPhone 5s, з Touch ID
Форма для поклейки рамки iPhone 13 Mini
935 грн.
Подписаться
Glass Lens + Polarizing film + OCA | Скло дисплея під переклеювання для телефону Apple iPhone 14, iPhone 14, з поляризаційною плівкою + OCA
257 грн.
В корзину
Loud Speaker | Динамік поліфонічний для телефону iPhone 12 mini, оригінал, з розбирання
1 246 грн.
В корзину
LCD Waterproof adhesive Service Pack | Стикер дисплея вологозахисний для iPhone 13 Pro, Service оригінал
90 грн.
В корзину
USB дата-кабель ColorWay Lightning, 1м, 2.1А (у нейлоновому обплетенні)
| Сила тока | 2.1А |
| Тип разъема 1 | Lightning |
| Тип разъема 2 | USB тип-A |
| Длина | 1 м |
Характеристики
182 грн.
В корзину
Скло камери для телефону Apple iPhone 13 mini
Зарядний пристрій Apple USB Power Adapter MD813, 1А, USB, 1А
| Сила тока | 1А |
| Напряжение | 5 В |
| Тип разъема 1 | USB |
Характеристики
298 грн.
В корзину
Стикер акумулятора Apple iPhone 6, 6s, 7
27 грн.
В корзину
Charging Port Flex Cable | Шлейф конектора зарядки для iPhone XR, з мікрофоном, оригінал, з розбирання
Шлейф для телефону Apple iPhone 13 Pro Max датчика наближення, освітлення, оригінал
216 грн.
В корзину
Проклеювання | Стикер дисплея для телефону Apple iPhone 11 Pro, оригінал
30 грн.
В корзину
LCD | Дисплей для планшета Apple iPad Pro 11, iPad Pro 11 3 Gen 2021, iPad Pro 11 2021 A2377, iPad Pro 11 4 Gen 2021, iPad без рамки, оригінал PRC
| Тип матриці | IPS Liquid Retina (без воздушной прослойки) |
Характеристики
9 266 грн.
Подписаться
Дисплей для розумного годинника Apple Watch Series 5/SE 40mm, з сенсорним екраном
Power and Volume Flex Cable | Шлейф кнопки для телефону iPhone 15 Pro, з кнопками регулювання гучності
299 грн.
В корзину
Камера для телефону Apple iPhone 8, основна
Ear Speaker With Proximity Light Sensor Flex Cable | Шлейф розмовного динаміка для телефону Apple iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro, з датчиком освітлення, оригінал Китай
116 грн.
В корзину
Power and Volume Flex Cable | Шлейф кнопки увімкнення та регулювання гучності для телефону Apple iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro
148 грн.
В корзину
Battery | Акумулятор для iPhone 13 mini (Li-ion, 3,88В, 2406mAh), оригінал (136циклів, 100%) Original IC
| Місткість | 2406mAh |
| Напруга мін. | 3,88В |
Характеристики
1 246 грн.
Подписаться